Nowy Inkubator Przedsiębiorczości już otwarty!

 

 

W Oświęcimiu 02.06.2015 r. oficjalnie został otwarty nowy Inkubator Przedsiębiorczości. Budynek mieści się przy ul. Gospodarczej 24, nowo powstałej drodze dojazdowej biegnącej równolegle do ul. Fabrycznej.

Rozpocznij swoją działalność z nami! Już od czerwca możesz skorzystać z oferty w ramach nowego Inkubatora Przedsiębiorczości. To świetna szansa dla stawiających pierwsze kroki w biznesie.

Nowy Inkubator Przedsiębiorczości oferuje:

  • 18 nowoczesnych, klimatyzowanych biur o powierzchni 30 m2
  • 2 hale magazynowo-produkcyjne
  • pomieszczenia gastronomiczne przystosowane pod prowadzenie restauracji
  • w pełni wyposażona sala konferencyjna mieszcząca do 100 osób
  • pomoc w rozpoczęciu i prowadzeniu działalności

Głównym celem jest stworzenie warunków do powstania nowych i rozwoju istniejących mikro, małych oraz średnich firm. Bez ponoszenia znacznych inwestycji na organizację biura, można od zaraz rozpocząć aktywność gospodarczą. To świetna szansa dla stawiających pierwsze kroki w biznesie!

Przedsiębiorcy mogą liczyć na atrakcyjne ceny najmu pomieszczeń. Z nowego inkubatora skorzystać mogą wszystkie firmy. Najbardziej jednak pożądane są firmy działające na rynku stosunkowo krótko. Budynek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Osoby zainteresowane wynajmem pomieszczeń zapraszamy do zapoznania się z regulaminem działania OIP II oraz do wypełniania formularzy zgłoszeniowych zamieszczonych poniżej. Formularze można przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Do wynajęcia pozostało już tylko 1 pomieszczenie biurowe!

Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu: 33 844 73 44.