2015.03.04 - Zaproszenie do udziału w rozeznaniu cen na świadczenie usługi przeprowadzenia szkolenia okresowego w bloku programowym kategorii C, C+E, C1, C1+E "Nowe Możliwości"

W związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego w przedmiocie zorganizowania kursu zawodowego/szkolenia w ramach realizowanego przez Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o. z siedzibą  w  Oświęcimiu projektu pn. „Nowe możliwości” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych  w regionie;w celu ustalenia szacunkowej wartości zamówienia zwracam się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na świadczenie usług szkoleniowych określonych   w niżej wskazanym przedmiocie zamówienia:

1. Szkolenie okresowe w bloku programowym kategorii C, C+E, C1, C1+E.

 

Oferta  dot. szacowania  kosztów  poszczególnych  kursów i szkoleń  powinna  zawierać  wypełniony formularz ofertowy (załącznik nr 1).

Zaproszenie do udziału w rozeznaniu cenowym

Formularz ofertowy

 

 Ofertę   można   przesłać  do  dnia  06.03.2015r. godz. 15:00:

a)         mailowo na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

b)         faksem na numer 33 844 73 45

c)         pocztą na adres Zamawiającego:
Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o.,
ul. Unii Europejskiej 10, 32-600 Oświęcim.

d)        doręczyć osobiście do  siedziby  Zamawiającego

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:  Kinga Jung, nr tel.: 33 844 73 44/33 876 28 27